Collection: HOLIDAY DEALS
-
3 Gallon Monstera Deliciosa *Flash Sale*
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
5 Gallon Lantana (Assorted Colors)
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
15 Gallon Ficus Nitida Column *Sale*
- Regular price
- $59.99
- Sale price
- $59.99
- Regular price
-
$89.99 - Unit price
- per
Sold out -
7 Gallon Pygmy Date Palm
- Regular price
- $39.99
- Sale price
- $39.99
- Regular price
-
$59.99 - Unit price
- per
Sold out -
7 Gallon Coconut Palms
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Regular price
-
$59.99 - Unit price
- per
Sold out -
5 Gallon Elephant Food
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
5 Gallon Braided Ficus Benjamina
- Regular price
- $49.99
- Sale price
- $49.99
- Regular price
-
$59.99 - Unit price
- per
Sold out -
15 Gallon Purple Vitex
- Regular price
- $89.99
- Sale price
- $89.99
- Regular price
-
$89.99 - Unit price
- per
Sold out -
5 Gallon Green Pittosporum
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
5 Gallon Gardenia Bush
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
3 Gallon Spineless Yucca
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$39.99 - Unit price
- per
Sold out -
3 Gallon Premium ZZ Plant
- Regular price
- $29.99
- Sale price
- $29.99
- Regular price
-
$59.99 - Unit price
- per
Sold out -
3 Gallon Phoenix Roebelenii - Pygmy Date Palm
- Regular price
- $14.99
- Sale price
- $14.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
7 Gallon Fern Leaf Lavender
- Regular price
- $29.99
- Sale price
- $29.99
- Regular price
-
$59.99 - Unit price
- per
Sold out -
14 Inch Elephant Food Tree
- Regular price
- $24.99
- Sale price
- $24.99
- Regular price
-
$49.99 - Unit price
- per
Sold out -
14 Inch Premium Blooming Begonias
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$59.99 - Unit price
- per
Sold out -
5 Gallon 'Little Ollie' Olive Bush
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
25 Gallon Pygmy Date Palm
- Regular price
- $199.00
- Sale price
- $199.00
- Regular price
-
$299.00 - Unit price
- per
Sold out -
15 Gallon Pygmy Date Palm
- Regular price
- $89.99
- Sale price
- $89.99
- Regular price
-
$129.99 - Unit price
- per
Sold out -
15 Gallon Ficus Audrey Standard *Pick-up Only*
- Regular price
- $99.00
- Sale price
- $99.00
- Regular price
-
$199.00 - Unit price
- per
Sold out -
15 Gallon Dwarf Myrtle *Pickup Only*
- Regular price
- $89.99
- Sale price
- $89.99
- Regular price
-
$89.99 - Unit price
- per
Sold out